Tinejdžeri krali po Starčevu: Provaljivali u kuće, odnosili televizore, kosačice, motorke

Sumnja se da je dvojac izvršio šest teških krađa

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Tommaso Altamura / Alamy /Profimedia

Protiv dvojice mladića, starih 18 i 15 godina, iz okoline Pančeva, MUP je podneo krivične prijave zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili ukupno 28 krivicnih dela na teritoriji Starčeva, saopšteno je danas.

Sumnja se da je dvojac izvršio šest teških krađa, 10 krađa i 12 krivičnih dela uništenja i oštećenja tuđe stvari.

“Oni se sumnjiče da su od početka godine na teritoriji Starčeva provaljivali u kuće i pomoćne prostorije iz kojih su krali televizore, motorne testere, aparate za varenje, kosačice, akumulatore i sitni alat, kao i da su iz trgovinskih objekata krali robu”, navodi se u saopštenju.

Dodaje se da su oni sumnjiče da su na području Starčeva izbušili i isekli gume na 12 automobila parkiranih ispred porodičnih kuća.

Spektakularna akcija policije: Uhapšeno pet osoba zbog krađa u Beogradu i Čačku (FOTO+VIDEO)

Izvor: Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar