Fudbaleri Partizana otputovali u Sloveniju: Saša Ilić poveo 26 igrača

Fudbaleri Partizana otputovali su rano jutros

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Youtube/FKPartizanBeograd

Fudbaleri Partizana otputovali su u Sloveniju, gde će se pripremati za narednu sezonu.

Nakon što su se nedavno okupili i na terenima Sportskog centra “Teleoptik” u Zemunu započeli pripreme za novu sezonu, fudbaleri Partizana otputovali su rano jutros u Sloveniju, gde će “parni valjak” obaviti centralni deo prirpema.

Trener Saša Ilić poveo je 26 igrača, uključujući i novajlije.

U autobus su ušli:

Golmani: Marko Milošević, Miloš Krunić, Tarik Banjić;

Odbrana: Stefan Mitrović, Milan Roganović, Vukašin Đurđević, Abdulmalik Mohamed, Stefan Milić, Vojin Marinković, Mateja Milovanović;

Vezni red: Vanja Dragojević, Ognjen Ugrešić, Demba Sek, Nemanja Trifunović, Milan Vukotić, Milan Aleksić, Aleks Zeković, Dimitrije Janković, Mateja Ninić, Zoran Alilović, Dušan Jovanović, Samson Nvulu, Ibrahim Zubairu;

Napad: Erik Kojzek, Marko Lekić, Čaka Traore.

Crno-beli će na Mariborskom Pohorju boraviti do 11. jula, a u tom periodu će odigrati pet kontrolnih mečeva – protiv CSKA 1948 (29. jun), Aluminija (2. jul), Nefčija (6. jul), Lokomotive Zagreb (10. jul) i Nafte 1903 (11. jul).

Partizan će u prvom kolu Superlige Srbije 18. jula gostovati Zemunu, povratniku u elitni rang.

Ekipu iz Beograda krajem jula očekuje nastup u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije protiv pobednika duela Una Strasen – La Fjorita.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar