Pronađena devojčica (9) koja je nestala u Novom Sadu: Otkriveno gde je dete bilo

Iz MUP je potvrđeno da je devojčica pronađena

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Youtube printscreen /EmergencyReporterSRB

Devojčica (9), koja je nestala jutros u Novom Sadu, pronađena je danas i vraćena majci, saznaje “Blic”.

Devojčica je živa i zdrava i pronađena je, prema nezvaničnim informacijama, u blizini Futoškog parka.

Iz MUP je potvrđeno da je devojčica pronađena.

Podsetimo, policiji je nestanak prijavio otac devojčice.

U trenutku nestanka devojčica je bila obučena u farmerke, svetlu duksericu, patike i sa sobom je imala crnu torbu (kao na fotografiji).

Kako piše u apelu koji kruži na društvenim mrežama, devojčica je otišla sinoć da spava, a roditelji su u 11 sati otišli da je probude, međutim, nje nije bilo.

BONUS VIDEO:

Izvor: Blic

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar