UHAPŠENA grupa makroa u Kragujevcu: Ucenjivali i primoravali devojke na PROSTITUCIJU

Grupa je prema nezvaničnim informacijama podvodila svoje žrtve na više načina

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Shutterstock

Više osoba uhapšeno je danas u Kragujevcu zbog sumnje da su počinili više krivičnih dela protiv polne slobode.

Sumnja se da su se uhapšeni u dužem vremenskom periodu bavili podvođenjem i organizovanom eksploatacijom drugih osoba radi pribavljanja imovinske koristi.

Grupa je prema nezvaničnim informacijama podvodila svoje žrtve na više načina.

Prvenstveno su stupali u intimne veze sa devojkama da bi ih kasnije, kako tvrdi izvor iz istrage, baveći se različitim oblicima prisile i ucene primoravali da polno opšte sa drugim licima što su naplaćivali.

Među uhapšenima je i jedan muškarac koji je navodno odranije poznat policiji, a koji se prema rečima izvora iz istrage posebno istakao po surovosti prema devojkama koje je terao na prostituciju.

Uhapšeni su navodno zarađivali i po nekoliko hiljada evra na nedeljnom nivou baveći se ovakvim poslovima.

BONUS VIDEO:

Izvor: Kurir

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar