Nakon završetka uspešne prve sezone, “Mandalorijanac” će naredne jeseni dobiti i drugu sezonu.
Scenarista i autor serije Džon Favro potvrdio je na Tviteru vest, navodeći da će druga sezona biti emitovana na jesen 2020. godine.
Ova vest svakako ne iznanađuje budući da je tokom svog emitovanja serija pobrala samo pozitivne kritike kako fanova tako i kritičara koji su joj dali veoma visoke ocene. Nagađa se da nije slučajno što se emitovanje ove serije poklopilo sa izlaskom poslednjeg nastavka Diznijeve filmske sage “Ratovi zvezda” koji je doživeo totalni neuspeh na blagajnama širom sveta – te su serijom u velikoj meri smanjeni gubici koje je pordukcijska kuća doživela.
Season 2 of #TheMandalorian coming Fall 2020 pic.twitter.com/8VQYLDMQ0V
— Jon Favreau (@Jon_Favreau) December 27, 2019
Fanovi su se tokom osam epzoda “Mandalorijanca” povezali sa misterioznim glavnim junakom koga tumači Pedroa Paskal (poznat po ulozi princa Oberina u kultnoj seriji “Igra prestola”), ali je srca svih gledalaca svakako kupio “Bejbi Joda”, vanzemaljska beba koja je uspela da objedini kritičare i okorele pratioce sage o “…dalekoj, dalekoj galaksiji”.







Komentari (0)