Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u najvažnijem obraćanju javnosti iz Palate Srbija saopštio je da je kao vrhovni komandant Vojske Srbije potpisao naredbu koja obuhvata sve fabrike u našoj zemlji, da 20 odsto proizvoda mora da ostane u Srbiji u svrhu korišćenja za potrebe naše vojske.
– Krenuli smo dodatna ulaganja u namensku industriju, ulaganjemo još stotine miliona u modernizaciju, jasno je da će sukobi u svetu dugo da traju, pronalazimo kupce za našu robu, možemo u 100 zemalja da probamo. Kao vrhovni komandant hoću da vas obavestim, potpisao sam naredbu za sve fabrike da 20 odsto svega mora da ostane u Srbiji, za našu vojsku – kazao je Vučić.







Komentari (0)