Fudbaleri Lacija su doživeli debakl u drugom kolu Lige Evrope pošto su poraženi sa 5:1 od danskog Mitjilanda.
Predsednik kluba Klaudio Lotito je pre svega stao u zaštitu trenera Mauricija Sraija i igrača, ali mu ni to nije bilo dovoljno pa je svima koji su zaposleni u ekipi uplatio unapred plate za oktobar kako bi ih motivisao.
– Sari ne odlazi iz kluba, on ostaje na toj poziciji i u to nemojte da sumnjate. Pričao je samo u trenutku očaja. Problem Lacija mora da se reši, jednom, zauvek i odmah. Kako bih motivisao sve unapred su isplaćene plate za oktobar – rekao je prvi čovek tima iz prestonice Italije za Il Mesađero.
Naredni meč koji Lacio igra jeste protiv Kremonezea na gostovanju.
Ekipa Mauricija Sarija se nalazi na sedmom mestu na tabeli, sa 11 bodova i skorom od tri pobede, dva remija i jednog poraza.
Bonus video:







Komentari (0)