Vučić će sutra u 18 časova ODGOVORITI USTAŠAMA: Predsednik će govoriti i o formiranju nove Vlade Srbije

Predsednik će dati odgovor ustaškoj vlasti u Zagrebu koja mu je danas zabranila odlazak u Jasenovac

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Adem ALTAN / AFP / Profimedia

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objaviće sutra u 18 časova svoj odgovor ustaškoj vlasti u Zagrebu koja mu je danas zabranila odlazak u Jasenovac.

Istovremeno, šef države će odgovoriti i bivšem predsedniku Borisu Tadiću koji besramno napada našu državu kao krivca za loše odnose sa Hrvatskom!?!

– Tadić govori neistine kada u javnosti priča kako je on kao predsednik bio u Jasenovcu. On izleda ne razlikuje Donju Gradinu od Jasenovca, a pritom najstrašnije napada Srbiju i našeg predsednika samo da bi prikupio neki bedni poen među hejterima u regionu i na Zapadu… – kaže izvor iz vrha vlasti.

Prema saznanjima, očekuje se da će sutra u 18 časova predsednik Vučić govoriti i o formiranju nove Vlade Srbije.

BONUS VIDEO

Izvor: Informer

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar