Pablo Laso je pred sam kraj sezone doživeo infarkt te nije mogao da predvodi ekipu Real Madrida u odlučujućim utakmicama Endesa lige, ali sada želi da se vrati trenerskom poslu.
U klubu nisu najsigurniji da je iskusni stručnjak spreman za stres i napore koji su sastavni deo trenerskog posla.
Real želi da se zahvali Lasu na sjajnih 12 godina saradnje i dve osvojene Evrolige, spremni su da ga sačekaju da se u potpunosti oporavi. Klub mu nudi da ode na odmor godinu dana, i onda nakon toga da ponovo sedne na klupu španskog velikana. Uz to, sve vreme bi dobijao platu kao da radi u ekipi.
Međutim, Laso ne želi da pristane na to. Iskusni strateg je čak spreman i da raskine ugovor sa Madriđanima ukoliko mu ne dozvole da naredne sezone predvodi ekipu sa klupe.
Bonus video:







Komentari (0)