Pamtimo i dalje levu nogu Roberta Karlosa koja je bila strah i trepet za sve protivnike, a naročito golmane…
Imaćemo priliku vrlo uskoro još jedanput da se uverimo u ovaj brazilski top, kada se nekadašnji defanzivac bude privremeno vratio iz penzije.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Naime, pab ekipa Bul iz Šruzberija (Engleska) ga je pozvala da odigra jednu humanitarnu utakmicu, što je on sa radošću prihvatio, dodajući da je vrlo uzbuđen.
OFFICIAL! The Man, The Myth, The Legend will join Bull In The Barne United for one extraordinary game of football. Dare I say the best Sunday League transfer in history ?Welcome to Shrewsbury! Welcome to the Bull! #dreamtrasnfer #Transfers #transfernews #TransferWindow pic.twitter.com/dVwGSfJ5LQ
— Bull In The Barne United (@BITBUnited) January 31, 2022
Ovaj 48-godišnji fudbaler je kupljen preko eBay-ja na aukciji u kojoj su učestvovali i drugi timovi, a na kraju je kupljen za pet funti. Dogovoreno je da će Roberto Karlos nastupiti na jednoj utakmici ovog meseca.
Aukcija na eBayju organizovana je u humanitarne svrhe, a bivši član Real Madrida je oduševio sve odlukom da bude deo ove akcije.
Nema sumnje da će ta humanitarna utakmica sada zbog njega privući još više pažnje i da će na taj način biti sakupljeno i više sredstava nego što bi bio slučaj da nema Brazilca.
Bonus video:







Komentari (0)