Evo zbog čega je OSUĐEN brat Seke Sablić: Kubanke PLAĆAO za intimne odnose, ali tu nije kraj

U Viši sud u Beogradu stigla je molba osuđenog Siniše Sablića iz zatvora u Havani

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen,ATA Images

Siniša Sablić (82), brat poznate glumice Seke Sablić sud u Havani osudio je na 10 godina zatvora zbog toga što je imao seksualne odnose sa Kubankama, koje je plaćao garderobom i novcem! Kako se saznaje, Siniša Sablić je na Kubi bio poznat po nadimku Sem, a tokom postupka koji je vođen protiv njega, on je priznao da je žene koje su same pristajale na seksualne odnose plaćao i preporučivao prijateljima koji su dolazili u tu državu.

– Pred sudom je priznao da im je plaćao u novcu i garderobi, koju je prodavao u svom stanu, u koji su i one dolazile. Rekao je i da su sa istim Kubankama seks imali i njegovi prijateljli i poslovni partneri. Tvrdio je da on od toga nije imao nikakvu korist – kaže izvor.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Prema njegovim rečima, sud u Havani saslušao je i dve Kubanke, koje su navodno potvrdile da je istina da su naplaćivale svoje seksualne usluge, kao i da su same pristale na to.

Navodno, otkriveno je da je ove devojke, prilikom jednog dolaska u Srbiju, poveo u Beograd.

Za njihovu TAJNU niko nije znao: Seka Sablić bila je LUDO zaljubljena u našeg poznatog glumca

– One su pred sudom rekle da su se lepo zabavile, izlazile u klubove i restorane, ali i da su imale odnose sa muškarcima za novac i u Srbiji – otkriva izvor.

U kaznu od 10 godina zatvora, koju Sablić navodno želi da služi u Srbiji, uračunato mu je i godinu dana zatvora, koliko je dobio za nedozvoljenu trgovinu, odnosno za to što je garderobu koju je kupovao u Srbiji, prodavao ženama na Kubi.

– Tu garderobu iz Srbije, upravo su prenosile Kubanke koje su sa njim dolazile u Srbiju – navodno je utvrdio sud u Havani.

U Viši sud u Beogradu stigla je molba osuđenog Siniše Sablića iz zatvora u Havani, da kaznu služi u Srbiji. Porodica je angažovala poznatog advokata Nemanju Govedaricu da ga zastupa pred sudom. Govedarica juče nije odgovarao na pozive.

BONUS VIDEO: 

Izvor: Kurir

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar

Izdvojeno za vas