Trener Zenita ishvalio Zvezdu pred duel u Evroligi: Već smo izgubili od nje ove sezone

Utakmica Crvena zvezda - Zenit na programu je u četvrtak od 19 časova

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Đorđe Kostić/STARSPORT

Trener KK Zenita Ćavi Paskval oglasio se uoči utakmice sa Crvenom zvezdom u Evroligi.

– Završavamo godinu teškom utakmicom. Igramo protiv tima koji mi se veoma dopada – taktički, napadački, odbrambeno, igraju izuzetno dobro – rekao je trener Paskval.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Već smo poraženi od Zvezde ove sezone (58:69 prim.aut). Moramo da odigramo mnogo bolje nego na prvom meču u Rusiji i da koristimo šanse koje će nam se sigurno ukazati ako budemo igrali dobro. Zvezda je jedna od ekipa koja je u najboljoj formi u ovom trenutku. Imaju i veliku podršku publike. Zaista nas očekuje veliki izazov – zaključio je trener Zenita.

Utakmica Crvena zvezda – Zenit na programu je u četvrtak od 19 časova. Uoči ovog meča Zenit je četvrti u Evroligi sa 11 pobeda i šest poraza, dok Zvezda ima skor od sedam trijumfa i 10 neuspeha.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar