Fiorentina na Vlahovićev pogon preokrenula Sampdoriju: Atalanta pregazila Veneciju (VIDEO)

Novi pogodak za srpskog napadača

Fudbaleri Fiorentine savladali su ekipu Sampdorije rezultatom 3:1 u okviru 15. kola Serije A.

Gosti su uspeli da povedu u 15. minutu preko Manola Gabijadinija, ali je posle osam minuta Violi doneo izjednačenje Hose Kaljehon, na asistenciju Rikarda Sotila. Preokret na ovom meču doneo je srpski reprezentativac Dušan Vlahović u 32. minutu.

Treći pogodak za Fiorentinu postigao je Rikardo Sotil u 45. minutu prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu Ljubičasti su rutinski sačuvali prednost i nije bilo opasnih situacija pred oba gola.

U narednom kolu Fiorentina gostuje Bolonji, dok Sampdorija dočekuje Lacio.

Fudbaleri Atalante su u istom terminu savladali ekipu Venecije rezultatom 4:0.

Briljirao je trostruki strelac Mario Pašalić, a jedan pogodak je postigao Ten Kopmajners, letošnje pojačanje iz AZ Alkmara.

U narednom kolu Atalanta gostuje ekipi Napolija, dok Venecija dočekuje Veronu.