Čelsi se okliznuo na Stamford bridžu: Barnli golom u završnici šokirao šampiona!

Glavni fokus fudbalskih fanova bio je danas usmeren na Mančester, ali se loš fudbal nije igrao ni u Londonu

Fudbaleri Čelsija odigrali su nerešeno rezultatom 1:1 sa ekipom Barnlina na svom stadionu u okviru 11. kola Premijer lige.

Uspeo je domaćin da povede preko Haverca u 33. minutu i sve je izgledalo kao da će meč mirno biti privreden kraju.

Da tako ne bude postarao se Matej Vidra u 80. minutu kada je pogotkom doneo izjednačenje Barnliju.

Do prvog trijumfa u sezoni stigla je ekipa Noriča koja je u gostima savladala Brentford sa 1:2. Vodili su “kanarinci” sa 0:2 golovima Normana i Pukija do 29. minuta, a gol za tim iz Londona dao je Henri u 60. minutu.

Kristal Palas je na svom terenu sa 2:0 bio bolji od Vulverhemptona, a golove su postigli Zaha i Galager.

Brajton je remizirao na svom terenu protiv Njukasla rezultatom 1:1. Strelac za domaću ekipu bio je Leandro Trosar, a za gostujuću Isak Hejden.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Poraz u derbiju nije jedina loša vest: Ovaj podatak će razljutiti navijače Mančester junajteda