Ne cvetaju im ruže u prvenstvu, ali zato Ligu šampiona igraju “peške” – Juventus je već u osmini finala!

Juventus je prvi na tabeli sa svih 12 bodova

Fudbaleri Juventusa plasirali su se večeras u osminu finala Lige šampiona, pošto su u Torinu pobedili Zenit sa 4:2, u utakmici četvrtog kola.

Crno-beli su poveli u 11. minutu golom Paula Dibale, a gosti su izjednačili autogolom Leonarda Bonučija u 26. minutu. Juventus je poveo golom Dibale iz jedanaesterca u 58. minutu, a dva gola prednosti doneo je Federiko Kjeza u 74. minutu.

Konačan rezultat postavio je Alvaro Morata golom u 82. minutu, na asistenciju Dibale.

Juventus je prvi na tabeli sa svih 12 bodova, a Čelsi je treći sa devet. Zenit ima tri boda na trećem mestu, a Malme je bez bodova.

U petom kolu Juventus će 23. novembra igrati na Stamford Bridžu protiv Čelsija, a Zenit na gostovanju protiv Malmea.