De Hea spasio Junajted: “Crveni đavoli” golovima Ronalda i Lingarda slavili protiv Vest Hema (VIDEO)

Jedan uzbudljiv meč smo gledali u Londonu

Fudbaleri Mančester junajteda su došli do pobede na gostujućem terenu protiv Vest Hema sa 1:2 u okviru petog kola Premijer lige.

Na iznenađenje svih domaćin je poveo nakon pola sata igre, kada je Bouen asistirao Benramu, koji je šutirao u gol, ali je lopta zakačila Varana i prevarila De Heu.

Samo pet minuta kasnije rezultat je izjednačio Kristijano Ronaldo, ali tek iz drugog pokušaja pošto mu je prvi šut odbranio sjajni Fabijanski.

Džesi Lingard ušao je u 89. minutu i doneo prednost sjajnim golom sa ivice kaznenog, kada je pogodio rašlje.

Veliku šansu za donese remi Vest Hemu imao je Mark Nobl, kome je David de Hea odbranio jedanaesterac u 93. minutu.