Sampdorija upisala prvu pobedu: Đenovljani napunili mrežu nejakog Empolija (VIDEO)

I lakše nego što se očekivalo su gosti slavili

Fudbaleri Sampdorije su savladali su ekipu Empolija u gostima rezultatom 0:3 u okviru četvrtog kola italijasnke Serije A.

Đenovljani su dominirali tokom čitavog meča na stadionu “Karlo Kastelani”, za šta su nagrađeni golovima.

Strelac prvog pogotka, a ujedno i heroj meča bio je Frančesko Kaputo u 31. minutu utakmice.

Posle samo sedam minuta od prvog, Kaputo postiže i drugi pogodak, a već tada je bilo jasno kome će otići ova tri boda.

Sampdorija je samo potvrdila pobedu golom veterana Antonija Kandreve u 70. minutu.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

BONUS VIDEO:

Trese se klupa Siniši Mihajloviću: Doživeo najteži poraz u karijeri, Italijani ga već sele iz Bolonje!