SL: Mirić igra u životnoj formi, Radnički srušio i Voždovac

Ovom pobedom Kragujevčani su nastavili sjajan niz na gostovanjima

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su na gostovanju ekipu Voždovca rezultatom 1:2.

Kragujevčani su stigli u vođstvo u 32. minutu preko Mirića. U drugom poluvremenu domaćin je najpre zatresao mrežu Radničkog, ali je gol nakon intervencije VAR-a poništen.

Ipak u 69. minutu „Zmajevi“ su uspeli da izjednače nakon kornera, a strelac gola glavom bio je Milović. Konačan rezultat postavio je samo tri minuta kasnije Trifunović, koji je ovim pogotkom doneo novu pobedu Radničkom.

Ovom pobedom Kragujevčani su nastavili sjajan niz na gostovanjima, o čemu govori i podatak da su od ukupno 11 osvojenih bodova čak 8 njih osvojili na strani.

Nakon devet odigranih mečeva, Radnički 1923 trenutno je na devetoj poziciji dok Voždovac zauzima jedno mesto ispred, sa jednim bodom više od ekipe iz Kragujevca.