Mesi, džabe si dolazio: PSŽ se obrukao u Belgiji, šestica Sitija i Realova pobeda u 90. minutu (VIDEO)

Herojski bod Briža

PSŽ u svom sastavu ima najveće zvezde svetskog fudbala, ali se ponovo obistinila ona izreka da imena ne igraju, već želja, borbenost i požrtvovanje, a to su sve imali igrači Klub Briža na večerašnjoj utakmici u Belgiji, koja je završena 1:1.

Lionel Mesi nije mogao ništa, a potpuno anemični su bili i Kilijan Mbape i Nejmar. Od supertima ni traga ni glasa.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Da stvar bude još gora po PSŽ, Klub Briž je diktirao tempo tokom većeg dela utakmice i pokazao da je ozbiljna ekipa. Parizov trio je delovao potpuno bezobasno i potpuno je podbacio. Iako je poveo golom Erere već u 15. minutu, PSŽ je stao, dok je Klub Briž izjednačio u 27. minutu golom Vanekena. Moraće Maurisio Poketino još mnogo da radi sa ovim momcima, ako želi da bude ozbiljan takmac za Ligu šampiona.

Ubedljivu pobedu je ostvario Mančester Siti, koji je do vrha napunio gol Lajpciga. Na Etihadu je bilo čak 6:3 za “građane”, a Real Madrid je na Đuzepe Maci stigao do pobede u 90. minutu protiv ekipe Intera. Strelac odluke je bio Rodrigo, koji je zamenio Lukasa Vaskeza početkom drugog poluvremena.