Šokovi u kvalifikacijama: Šveđani “okrenuli” Špance, Bugari zaustavili šampiona Evrope (VIDEO)

Bilo je ovo zanimljivo veče

Fudbalska reprezentacija Švedske napravila je veliko iznenađenje, pošto je na svom stadionu savaladala Špance rezultatom 2:1.

Šveđani su okrenuli “crvenu furiju” i tako izbili na prvo mestu u svojoj grupi.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Krenulo je idealno za Špance, već na početku meča Soler je zatresao mrežu domaće ekipe, ali je ubrzo usledio odgovor . Samo dva minuta nakon što su primili gol, Šveđani su preko Aleksandra Isaha stigli do izjednačenja.

Viktor Klaeson je doneo pobedu svom timu i oduševljenje domaće publike u 57. minutu. Odlično je primirio loptu Kuluševskog, inteligentim udarcem iznenadio Simona i loptu smestio u mrežu.

Drugo veliko iznenađenje priredili su Bugari, koji su u svojoj grupu odigrali nerešno sa prvakom Evrope – ekipom Italije.

Posle 90 minuta na semaforu je pisalo 1:1. Ekipa Roberta Manćinija je magičnim golom Federika Kjeze stigla do prednosti u 16. minutu, ali je Atanas Iliev u 40. minutu šokirao pubiku na Artemio Frankiju.