Totalni raspad Čukaričkog: Hamarbi iskalio bes u revanšu i “petardom” ih izbacio iz Evrope

Nisu uspeli "brđani" da sačuvaju prednost

Kraj evropskog puta za Čukarički okončan je na bolan način.

“Brđani” su u revanš meču protiv Hamarbija ubedljivo poraženi rezultatom – 5:1 (3:0) i tako završili kvalifikacije za Ligu konferencija.

Rapsodija domaćina koje sa klupe predvodi srpski stručnjak Miloš Milojević počela je u 12. minutu, kada je Žeaze doveo Hamarbi u vođstvo.

Na 2:0 je povisio Selmani u 26, da bi Paulsen doneo ogromnih 3:0 u finišu prvog dela.

Veliki pogodak za Čukarički i eventualne produžetke postigao je Ndiaje u 64., da bi svega dva minuta kasnije bilo zahvaljujući Svedbergu 4:1, a u 72. minutu Selmani postiže novi gol za nedostižnih 5:1 za Hamarbi

Hamarbi će u plej-ofu igrati protiv Bazela, koji je uspešno prebrodio dvomeč sa Ujpeštom.

SASTAVI: Partizan juri plej-of, Stanojević izveo najjači tim za Soči