Užasan start igrača Sitija zgrozio Južnu Ameriku: Brazilci slavili, ali svi pričaju o ovom potezu (VIDEO)

Potpuno je nejasno zašto je ovo uradio...

Fudbalska reprezentacija Brazila se plasirala u polufinale Kopa Amerike, pošto je minimalnim rezultatom savladala Čile – 1:0.

Osim pobede Brazilaca, utakmicu je obeležio je krvnički start Gabrijela Žesusa, koji je dobio crveni karton samo dva minuta nakon što je njegov tim poveo.

Brazil nije blistao, mučio se u prvom poluvremenu, da bi ulaskom Lukasa Pakete utakmica potpuno promenila svoj tok. Minut pošto je ušao u igru, Paketa je našao put do gola i tako trasirao Brazilcima put do pobede i duela sa Paragvajem u polufinalu Kopa Amerike.

Umesto da nastave u istom tempu, Brazilci su zahvaljujući potpuno nerezonskom potezu Gabrijela Žesusa strepeli narednih 40 minuta igre. Napadač Mančester Sitija je startovao pogibeljno na fudbalera Čilea i dobio je direktan crveni karton. Zasluženo.

Na svu sreću Ehenija Menu, reprezentativac Čilea, nije imao ozbiljnije posledice udara, ali do ne umanjuje činjenicu da ovakvim startovima nije mesto u fudbalu.

Tadić bi mogao na Apenine: Evropski gigant sprema ponudu za kapitena Srbije!