Šta Čanak radi sa Milom? Đukanović organizovao svečanu večeru, pa svratili na PIVO (FOTO)

Predsednik LSV iskoristio je priliku da Đukanoviću unapred i uživo čestita predstojeći 13. jul

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Twitter

Predsednik Crne Gore Milo Đukanović organizovao je sinoć u Podgorici svečanu večeru u čast predsednika Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenada Čanka.

Posle razmenjenih zdravica, kako se navodi u saopštenju LSV, njih dvojica su se zadržali “u dužem prijateljskom razgovoru” u kojem je Đukanović upoznao Čanka sa aktuelnom političkom situacijom u Crnoj Gori “u svetlu domaćih političkih procesa i evropskih integracija”.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Kako se dodaje u saopštenju, predsednik LSV iskoristio je priliku da Đukanoviću unapred i uživo čestita predstojeći 13. jul, Dan državnosti.

Čanak je objavio fotografiju sa Đukanovićem na Tviter nalogu, na kojoj se vide da dvojica političara piju pivo, uz opis: “Posle oficijelnog dela, neformalno”.

BONUS VIDEO

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (1)

Ostavite komentar