ZNA SE KO JE GAZDA! Trener se izvinjava Mesiju, ali šta kažu NAVIJAČI?! (VIDEO)

Argentinac još jednom potvrdio ko se pita za sve na Nou Kampu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/Tanjug/(AP Photo/Manu Fernandez)

Posle prave male drame nakon “El Klasika” i sukoba Lea Mesija sa pomoćnim trenerom Sarabijom, Kike Setijen je bio prinuđen da se izvini zbog ponašanja svoje desne ruke.

Podsetimo, Eder Sarabija je ustajao sa klupe, kritikovao Grizmana zbog promašaja, psovao igrače, a to je razbesnelo svlačionicu. Mesi je ušao u sukob sa pomoćnim trenerom, na kraju je Setijen nekako ugasio vatru.

Ono što je interesantno, možda i neočekivano, navijači u velikoj meri staju na stranu asistenta.

Ipak, na kraju, Setijen se izvinio, kao i sam Sarabija.

“Ne može tako da se ponaša, to je pogrešno i takve stvari se neće ponoviti”, rekao je nekadašnji trener Betisa. “Ovo me je udrmalo, u pitanju je imidž kluba, mogu da nas kritikuju zbog izmena, taktike, ali nikako zbog ponašanja”.

Sarabija je inače počeo da radi uz Setijena pre pet godina, nikada nije igrao fudbal, poznat je kao motivator, ali nekada pretera.

“Da, to nekad ume da bude snaga ekipe, ali mora da se obuzda. Temperamentan je, može da pokrene ekipu, ali u nekim slučajevima izgubi kontrolu. Imali smo takve situacije, sada je ređe, ali ovakve slike škode klubu”, jasan je trener Barselone.

On je kritikovao i medije što više pažnje posvećuju tome, umesto lošoj igri njegovog tima.

Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i android aplikaciji – Objektiv.rs

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar