Lako bi moglo da se desi da od naredne sezone dva srpska reprezentativna golmana brane u istoj ligi.
Nakon što su bezuspešno pokušali da dovedu Marka Dmitrovića, koji je izabrao Sevilju, čelnici Valensije okreću se ka drugim rešenjima i izbor je pao na Predraga Rajkovića, prenose španski mediji.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Nekadašnji golman Crvene zvezde brani sjajno za Rems i skrenuo je pažnju na sebe, ne samo Valensije već i Monaka i Borusije Dortmund, piše Superdeporte.
Samim tim, Valensija će morati ozbiljno da se potrudi da ga dovede u svoje redove, kao zamenu za Jaspera Silesena, koji nije opravdao uloženi novac.
Rajkovićeva cena bi mogla biti manja od 10 miliona evra, što je svakako prihvatljivo, pogotovo kada se u obzir uzme njegova statistika u Ligi 1.
Jutarnja transfer bomba: Ronaldu Juventusa preko glave, vraća se na mesto uspeha!







Komentari (0)