Kostić vozi Ajntraht ka Ligi šampiona: Dve asistencije magičnog Srbina u pobedi protiv Dortmunda! (VIDEO)

Sjajna partija srpskog reprezentativcA

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Profimedia

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta ostvarili su veliku pobedu na gostovanju Borusiji u Dortmundu slavivši sa 2:1 u jednom od dva derbija 27. kola Bundeslige.

U ovom meču briljirao je srpski reprezentativac Filip Kostić koji je sa dve asistencije učestvovao u oba pogotka domaćih.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Ajntraht je u Dortmundu poveo već u 11. minutu autogolom Nika Šulca posle centaršuta Kostića.

Izabranici Edina Terzića stigli do izjednačenja u 45. minutu golom Matsa Humelsa posle kornera.

Delovalo je da će rezultat ostati 1:1, ali je veliku pobedu gostima doneo Andre Silva u 87. minutu na asistenciju Kostića. Portugalac je u akciji u kojoj je učestvovao i Luka Jović postigao glavom gol nakon milimetarski preciznog centaršuta reprezentativca Srbije.

Serija A: Odlične partije Vlahovića i Đuričića, Lacio jedva do pobede – Roma teško do bodova (VIDEO)

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar