Milan jedva savladao Bolonju: Mihajlović dobio crveni karton zbog gluposti svog igrača!

Sjajna utakmica u Bolonji

Fudbaleri Milana savladali su ekipu Bolonje sa 1:2 u okviru 20. kola italijanskog prvenstva.

Veliku šansu su gosti propustili u 26. minutu igre kada je Zlatan Ibrahimović promašio penal.

Ante Rebić je par sekundi kasnije ipak uspeo da dovede ekipu Milana do prednosti od 0:1.

U drugom poluvremenu je Bolonja skrivila još jedan penal, ovoga puta to je bila glupost Suamare koji je sa dve ruke igrao u šesnaestercu.

Mihajlović je burno odreagovao na drugi penal protiv njegove ekipe, nakon čega je isključen.

Kesi je minut kasnije iskoristio šansu i duplirao prednost “Rosonera”.

Neizvesnost u završnicu uneo pogodak Andree Polija u 81. minutu meča, ali Bolonja nije uspela da stigne do remija.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Stigla kazna za Ibru i Lukakua: Fudbalski savez Italije se osramotio posle skandala u Kupu! (VIDEO)