Ubedljiv trijumf Redinga: Paunovićev tim ponovo nije primio gol (FOTO)

Koventri je meč završio sa desetoricom igrača

Fudbaleri Redinga koje sa klupe predvodi srpski stručnjak Veljko Paunović ostvarili su trijumf u 25. kolu engleskog Čempionšipa.

Posle ubedljivog trijumfa protiv Koventrija 3:0, skočili su na treće mesto sa 43 osvojena boda.

Popularnim “Rojalsima” prednost je već u 13. minutu doneo najbolji strelac Žoao Lukas, ali su pravu igru domaćini pokazali tek u drugom poluvremenu. Rinomota u 46. i Džonatan Svift iz fantastično izvedenog slobodnog udarca u 72. zaokružili su ubedljivu i zasluženu pobedu ekipe srpskog stručnjaka.

Gosti su meč završili sa desetoricom zbog isključenja Mekfazdena u 71. minutu. Ono što može da raduje trenera Paunovića je i činjenica da njegov tim na čak 10 utakmica od 24 nije primio gol.

Da li je blizu rastanak? Mitrović dobija još jaču konkurenciju u napadu (FOTO)