Jokić došao do novog rekorda, usledila je katastrofa: Još jedna tragedija za Denver! (VIDEO)

Nikola je postao prvi centar od Hakima Olajdžuvona sa 20+ poena i 7+ ukradenih lopti na jednoj utakmici

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Tanjug/AP Photo/Chris Szagola

Denver nikako da uđe u pozitivan niz rezultata. Taman se poravnaju na skoru 5-5, a onda usledi novi tragičan poraz. A ovaj od Bruklina je bio baš takav – tragičan. Rezultat je bio 122:116.

Kako je uopšte došlo do takvog raspleta? Tako što je Denver u jednom momentu Jokićevim košem imao čak i +18, ali su Kevin Djurant i drugari serijom od 10:0 u poslednja dva minuta meča prelomili u svoju korist. Prvi put su poveli sa 113:111 i na kraju slavili.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Jokić je meč dao 23 poena, uz 11 asistencija i 8 skokova uz za njega rekordnih 7 ukradenih lopti, pa tako nije bio daleko od “četvorostruko-dvostrukog” učinka, a to je tek nekolicini igrača u istoriji ove igre pošlo od ruke. I pored toga, Nikola je postao prvi centar od Hakima Olajdžuvona sa 20+ poena i 7+ ukradenih lopti na jednoj utakmici.

U prelomnim momentima, Barton je najpre izgubio loptu, potom je Jokić promašio šut, zatim i Marej za tri, gde je već bio kraj protiv raspoloženih Netsa, barem u finišu ovog meča.

Djurant je bio najbolji sa 34 poena, 13 asistencija i 9 skokova, a morao je da bude glavni u odsustvu Kajrija Irvinga. Braun je bio izuzetan sa 16 poena. S druge strane, Marej je postigao 22, a Barton 21 poen.

NBA, rezultati, utorak na sredu:

Filadelfija – Majami 137:134
Bruklin – Denver 122:116
Klivlend – Juta 87:117
Čikago – Boston (odloženo)
Hjuston – LA Lejkers 100:117
Oklahoma – San Antonio 102:112
Golden Stejt – Indijana 95:104

Ogromne promene u NBA ligi: Sve zbog koronavirusa koji ponovo pravi velike probleme!

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar