Najbolji igrač Trejlblejzersa je na proseku od 48,8 poena na prethodnih šest mečeva, a postao je i prvi košarkaš u istoriji sa bar po šest trojki u šest uzastopnih mečeva.
Damian Lillard has been absurd his last 6 games:
♦️61 Pts, 10 Reb, 7 Ast
♦️47 Pts, 6 Reb, 8 Ast
♦️50 Pts, 6 Reb, 13 Ast
♦️36 Pts 10 Reb, 11 Ast
♦️48 Pts, 9 Reb, 10 Ast
♦️51 Pts, 2 Reb, 12 Ast pic.twitter.com/qMlZJVqKey— ESPN (@espn) February 2, 2020
Demijan Lilard igra u životnoj formi i jednostavno ne namerava da se zaustavi! Takozvani Dame Time, koji se simbolično koristi u vreme kada najbolji igrač Portlanda eksplodira na parketu, počeo je pre šest utakmica i još nije kraj! Lilard je nastavio impresivnu seriju utakmica u kojima ređa vrtoglave brojke, a od svega toga Portland je dobio pet trijumfa i samo jedan poraz! Posle Golden Stejta, Indijane, Hjustona i Lejkersa u njihovoj prvoj utakmici posle tragične smrti Kobija Brajanta, Demijan Lilard smestio je 51 poen u koš Jute u pobedi rezultatom 124:107!
Jednostavno je, možete samo da gledate i divite se njegovom košarkaškom umeću, a naročito posle rola sa 48, 36, 50, 47 i 61 poenom, te 51 protiv Džezera. Lilardu je ovo bila četvrta 50+ utakmica u sezoni, a samo u ovom nizu to je ukupno treća.







Komentari (0)