Nakon nedelju dana izolacije stigli rezultati: Goran Bogdan pozitivan na koronu

re nego što je saznao da je rezultat testa pozitivan, Goran Bogdan se već sklonio u samoizolaciju, iz predostrožnosti

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Youtube

Goran Bogdan (39) u samoizolaciji je već nedelju dana jer je bio na teniskom turniru “Adria Tour” u Zadru, koji je organizovao Novak Đoković, a glumcu je sada potvrđen korona virus, piše hrvatski “RTL”.

Pre nego što je saznao da je rezultat testa pozitivan, Goran Bogdan se već sklonio u samoizolaciju, iz predostrožnosti.

Kako je tada otkrio za “24sata.hr”, nije imao simptome.

“Nemam nikakve simptome, Bogu hvala, neka tako i ostane. Stvarno nisam bio ni sa kim u kontaktu, ali sam bio tamo pa zato želim da zaštitim sebe i druge”, rekao je glumac.

Goran Bogdan u Srbiji je veliku popularnost stekao ulogom u seriji “Senke nad Balkanom”, a već više od godinu i po dana u vezi je sa srpskom glumicom Jovanom Stojiljković.

Izvor: Objektiv.rs, rtl.hr

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar