“Žao mi je što joj se to dogodilo”: Prijatelji Romane Panić U ŠOKU nakon vesti da je uhapšena zbog krađe

Bliski prijatelji su u neverici

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: E-Stock/milos rafailovic

Estrada je u šoku posle vesti koja je odjeknula u domaćim medijima, da je nekada jedna od najpopularnijih pevačica Romana Panić (45) uhapšena u Australiji zbog krađe na bankomatima.

Naime, kako su preneli tamošnji mediji ona je uhapšena zajedno sa agentom za nekretnine Filipom M. i oboje su usuđeni na zatvorske kazne od 12 i 14 meseci zatvora.

Bliski prijatelji su u neverici. Ne shvataju šta je to moglo da se dogodi da je natera na ovakav korak.

“U šoku sam. Mi smo se poslednji put videli u januaru, nismo se čuli poslednjih meseci. Nisam znao da je u Australiji. Ne znam šta je tamo radila. Svi njeni prijatelji su u šoku. Ne podržavam to što je uradila. Ipak, žao mi je što joj se to dogodilo, bez obzira na sve”, rekao je za Objektiv blizak prijatelj Romane Panić, koji nije želeo da otkrivamo njegov identitet.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar