Marina Visković otkrila kako je bilo na slavlju kod Ražnatovića: Tako treba da se slavi rođenje sina!

Oduševljena je atmosferom koja je tamo vladala

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: E-Stock/Č. Vukojičić

Pevačica Marina Visković, koja je bial jedna od zvanica na slavlju kod Ražnatovića povodom rođenja Veljkovog sina Željka ispričala je danas u emisiji “Premijera – Vikend specijal” kako se provela te večeri.

“Definitivno je to najveseliji provod i slavlje na kom sam bila. Čula sam se i sa njima posle, ta sreća se osetila kod Veljka, Cece i Anastasije. Veljko je bio najveseliji, povukao je celo društvo, pozitivna energija, jako je bilo veselo. Iznenadio nas je vatromet, tako treba da se slavi rođenje sina. Nisam baš ispratila ko je dao najveći bakšiš, ali svi su pevali, toliko je bilo spontano i veselo, jedna emotivna noć”, rekla je pevačica, pa dodala:

“Stalno su Veljku cepali majicu, ja sam naravno uzela pelcer i stavila na ruku”, rekla je ona, pa ispričala kako se Anastasija oseća kao tetka:

“Ona je presrećna i mislim da je to najveća ljubav koju je osetila, došao je novi život u njihovu kuću”.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar