Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkrio je da u martu kreće služenje veoma kratkog vojnog roka.
Ističe da je naša vojska sve snažnija, a biće još jača kad krene vojni rok.
– To će dodatno da pojača naše vojne kapacitete. Krećemo u martu sa služenjem veoma kratkog vojnog roka. To će doneti mnogo više odgovornosti, ozbiljnosti, drugačijeg sagledavanja života – naveo je on.
U razgovoru sa vojnicima i oficirima Vučić se uvek interesovao odakle su poreklom, a kada mu je više njih reklo da je sa juga, predsednik je kratko prokomentarisao:
– Da nam nema juga Srbije, ne bi nam ni vojske bilo.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)