Fudbaleri Spartaka iz Moskve uspeli su da osvoje trofej Kupa Rusije, ali ga u jednom komadu nisu mogli dugo gledati.
Moskovski crveno-beli savladali su Krasnodar u finalu nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Rezultat je posle 90 minuta bio 1:1, a Spartak je uspeo u penal seriji da pogodi svaki penal, dok je Krasnodar promašio poslednja dva.
Kako to već obično biva, usledilo je veliko slavlje na terenu. Nagrade su uručene, između ostalog i trofej koji spada u jedan od većih, a on nije ostao čitav dugo.
Naime, dok je Pablo Solari, igrač crveno-belih slavio, u jednom trenutku je podigao stakleni trofej i zakačio ga o nogu. U tom trenutku se donji deo trofeja raspao i pukao, a kako je to izgledalo možete pogledati OVDE.
Ipak, nije to sprečilo igrače i navijače Spartaka da slavlje privedu kraju, samo će im faliti taj donji deo trofeja…
BONUS VIDEO:







Komentari (0)