Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković odradio je trening pred rimski Masters.
Srpski as je ponovo na terenu nakon pauze od gotovo osam nedelja, pošto je prethodni put nastupio tokom marta u Indijan Velsu, gde ga je u četvrtfinalnoj rundi nadigrao Džek Drejper.
Đokovićev izlazak na šljaku izazvao je, baš kao što se i očekivalo, ogromno interesovanje publike, pa je dobio prave ovacije navijača, koji su sa nestrpljenjem čekali Novakov povratak.
Zvanični profil ATP-a je putem društvene mreže “X” kratko poručio:
“Trenutak kojem smo se nadali. Novak Đoković se konačno vratio na šljaku”.
Pogledajte OVDE.
Najbolji srpski sportista je pehar u Rimu podizao šest puta, a prethodni trijumf na ovom turniru ostvario je 2022. godine.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)