Oglasio se Lane Jovanović i otkrio sudbinu sina u Partizanu

Partizan je odlučio da Jovanovića ne vodi u Kragujevac

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/Printscreen/Youtube

Čitava priča oko Dušana Jovanovića i njegovog boravka u FK Partizan je prethodnih dana okupirala medije, a sada se o svemu oglasio i njegov otac Milan Lane Jovanović.

Prethodnih dana je Dušan Jovanović okupirao medije, ali ne zbog svojih partija u crno-belom dresu.

Prvo se mladi fudbaler našao na spisku putnika za duel protiv Radničkog, iako nije igrao pošteno ni za omladince, a zatim je usledilo mnogo bure u redovima Parnog valjka.

Na kraju, Partizan je odlučio da Jovanovića ne vodi u Kragujevac, a crno-beli su čak izdali i saopštenje zbog situacije.

Sada se povodom stanja sina oglasio i Milan Jovanović, koji je dao izjavu za Sportisimo.

“Nemam ništa da kažem jer nisam zaista upućen u dešavanja u samom klubu. Verovatno ćemo dobiti neko objašnjenje od relevantnih ljudi iz Partizana i imati jasniju sliku u vezi medijskih nagađanja. U svakom slučaju Vam hvala na pozivu”, rekao je Milan Lane Jovanović

Videćemo u narednim danima kakva je budućnost Dušana Jovanovića u Partizanu.

BONUS VIDEO:

Izvor: Republika

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar