“Pokazali smo karakter, nismo paničili”: Sferopulos srećan nakon pobede protiv Pariza!

Grčki stručnjak smatra da je bitno nastaviti u istom ritmu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: KK Crvena zvezda

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Pariz 80:77 u prvom kolu Evrolige.

Nakon duela u prestonici Francuske, izjavu je dao trener crveno-belih Janis Sferopulos, koji je istakao šta je bio ključ trijumfa.

“Mislim da smo pokazali karakter, igrali smo dobro, nismo paničili. Igrali smo dobro u napadu i u odbrani, smanjili smo razliku, a na kraju smo znali kako da kontorlišemo prednost i dođemo do pobede. Iskustvo je odigralo važnu ulogu. Imamo igrače koji imaju mnogo mečeva u Evroligi, igrali su mnogo utakmica kao ovu. Donosili smo dobre odluke u odbrani i u napadu i to je bilo veoma važno” – rekao je Sferopulos.

Grčki stručnjak je dodao da je bitno nastaviti u istom ritmu.

“Duga je sezona, dobro je kada krenete sa pobedom. Moramo da budemo fokusirani, da idemo utakmicu po utakmicu, kao što smo startovali, da tako i nastavimo” – zaključlio je Sferopulos.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar

Izdvojeno za vas