Remi Lacija i Fiorentine: SMS kapiten i saigrači ispustili pobedu protiv Jovića i Milenkovića! (VIDEO)

Fudbaleri Lacija i Fiorentine odigrali su večeras u Rimu nerešeno 1:1, u utakmici 20. kola italijanske Serije A.

Nikolo Kazale je u osmom minutu postigao vodeći pogodak za Lacio, a bod ekipi iz Firence donosi Nikolas Gonzales u 49. minutu.

Za Lacio je kao kapiten ceo meč odigrao srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić. Nikola Milenković je odigrao ceo za goste (i nije se baš najbolje snašao kod gola), dok je Luka Jović u igri bio do 85. minuta.

Lacio je na trećem mestu Serije A sa 38 bodova, a Fiorentina zauzima 12. poziciju sa 24.

Rimski klub u sledećem kolu gostuje Veroni, dok Fjorentina dočekuje Bolonju.