Tajkunski portal BESAN na Vučića: Otkud vam pravo, predsedniče, da ne navijate za Hrvatsku?!

Svako nek radi svoj posao, a srpski narod zna ko radi za njega i to je ono što tajkunima najviše i smeta, pa udaraju po Vučiću

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: AP Photo/Darko Vojinovic, Printscreen, Ilustracija

Poznato je da se tajkunski mediji u Srbiji neretko udruže sa ustaškim medijima kada treba napasti Srbiju i predsednika Aleksandra Vučića, ali i da će stati u odbranu jedni drugih kada to zatreba, pa makar se radilo i on nekoj lično stvari, koja nema veze ni sa jednom stranom, kao što je navijanje na Mundijalu.

Tajkunskom portalu Nova s ovog puta je, najblaže rečeno, zasmetalo to što je Vučić u sinoćnjem obraćanju rekao da na Svetskom prvenstvu u fudbalu nije navijao za Hrvatsku.

Predsednik je tom prilikom objasnio da komšije ne možete da birate, ali da prijatelje možete, te poručio da su Maroko i Argentina naša braća koja nisu priznala nezavisnost Kosova.

Izgleda da je baš to bila “so na ranu” tajkunskom mediju te je pokušao da ismeje ovu izjavu, jer, zaboga, kako Vučić sme da bude zahvalan nekom ko podržava teritorijalni suverenitet i integritet naše zemlje.

Način na koji su skrojili ovaj blamantan tekst govori koliko se besa nakupilo, pa na ovaj način gorepomenuti medij, u stvari, pita Vučića odakle mu pravo da ne navija za Hrvatsku?! Odakle mu pravo da navija za nekog ko podržava Srbiju i srpske interese, odakle mu pravo da ne oprosti Jasenovac, “Bljesak” i Oluju”?!

No, svako nek radi svoj posao, a srpski narod zna ko radi za njega i to je ono što tajkunima najviše i smeta, pa udaraju po Vučiću.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar