Dva igrača stižu kod Jokića: Novi plej u Klipersima za napad na trofej, Boston ima deo koji nedostaje!

Mnogo toga se zanimljivog odigralo u NBA ligi

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: EPA-EFE/JIM LO SCALZO SHUTTERSTOCK OUT

U poslednjih nekoliko sati dosta zanimljivih dešavanja se odigralo u NBA ligi kada je reč o ovom periodu godine kada igrači potpisuju nove ugovore.

Srpski košarkaš Nikola Jokić saznao je danas da će od naredne sezone igrati sa dvojicom novih igrača u Denveru.

Nagetsi su u prethodnih par sati potpisali Deandrea Džordana i Brusa Brauna, koji će im pomoći da tim iz Koloroada dostigne visine.

Takođe, Los Anđeles Klipersi su obezbedili vrhunskom plejmejkera u liku Džona Vola sa kojim će pokušati da napadnu titulu u NBA ligi.

Ugovor sa Portlandom je produžio Jusuf Nurkić koji će u naredne četiri godine zaraditi 70 miliona dolara.

Važan potpis kada je već reč o reketu obavili su i Njujork Niksi, koji su potpisali Mičela Robinsona na još četiri sezone, a ukupna vrednost ugovora iznosi 60 miliona dolara.

Poslednji u nizu važnih prelazaka može da bude dolazak Danila Galinarija u redove Boston Seltiksa.

Italijan je sa timom iz Masačusetsa potpisao dvogodišnji ugovor težak 13 miliona dolara, a mnogi od njega očekuju da bi zaista mogao da doprinese ekipi Imea Udoke.

BONUS VIDEO:

Micić neće u Oklahomu: Srbin zahteva trejd od Tandera!

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar