Kako prenosi Gazeta delo sport, argentinski fudbaler Paulo Dibala karijeru će od leta nastaviti u Interu.
Italijanski medij danas otkriva da je ofanzivac Juventusa prihvatio ponudu “nerazura” vrednu 6.000.000 evra neto po sezoni i ugovor na četiri godine. Prošle nedelje je održan ključni sastanak Interovih ljudi i Dibalinih predstavnika i tada su dogovoreni detalji.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Aktuelni šampion Serije A stavio je na sto opciju sa manjom platom (6.000.000 evra po sezoni) u odnosu na onu koju trenutno dobija od torinskog kluba (7.300.000), ali Juventus nije želeo da mu ponudi novi ugovor, pa je Paulo očigledno odlučio kao slobodan igrač od leta da se na ovaj način osveti.
Navodno se čeka kraj sezone kako bi se saradnja ozvaničila, jer Inter ne želi da remeti ekipu u trenutku kada slede završne borbe za titulu.
Bonus video:







Komentari (0)