Kneleta ne znate u OVOM IZDANJU: Retko viđene fotografije princa srpskog podzemlja (FOTO)

Ubijen je u 21. godini u svojoj hotelskoj sobi u “Hajatu”

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/youtube

Aleksandar Knežević Knele bio je jedan od najpoznatijih momaka iz beogradskog podzemlja koji je harao ulicama prestonice devedesetih godina.

Ubijen je u 21. godini u svojoj hotelskoj sobi u “Hajatu”. Telo u lokvi krvi pronašla je sobarica, a na ogledalu krvlju je bila ispisana poruka: “Broj 1”.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Ipak, na retko viđenim fotografijama iz škole koje kruže društvenim mrežama, možemo da ga vidimo u izdanju na koje nismo navikli.

Knele je u osnovnoj školi je bio odličan đak, a kada je imao dvanaest godina jedva je preživeo penicilinski šok. Na Voždovcu je bio poznat kao sportista i vatreni navijač Crvene zvezde.

Knele je išao u Osnovnu školu “Branislav Nušić” na Voždovcu. Na levoj fotografiji (koja je dole uvećana) Knele stoji u gornjem redu, drugi s desna, u svetlo-plavom duksu, a na desnoj fotografiji Knele čuči u donjem redu prvi s desna.

Kako kažu oni koji su ga poznavali, Knele je u detinjstvu važio za dobrog druga i zato su ga voleli.

BONUS VIDEO

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar