Srbija bira predstavnika na “Pesmi Evrovizije”, a svi s interesovanjem i uzbuđenjem iščekuju večerašnje takmičenje.
U finalu festivala “Pesma za Evroviziju” nastupiće 18 takmičara, a samo jedan će dobiti priliku da predstavlja Srbiju u Torinu.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Pevačica Marija Šerifović koja je pobedila na takmičenju za pesmu Evrovizije 2007. godine pesmom “Molitva” pomno prati ovo takmičenje pa je tako na Instagramu otkrila da je sa majkom Verom preslušala pesme i otkrila ko joj je favorit.
Inače, voditelji finalne večeri biće Dragana Kosjerina i Jovan Radomir, a iz takozvanog Green rooma uključivaće se Kristina Radenković i Stefan Popović.
Finalno veče će tako uveličati sledeći izvođači: Tijana Dapčević, Orkestar Ace Sofronijevića, Zoe Kida, Zejna, Gift, Gramofondžije, Sara Jo, Naiva i Čegi i Braća bluz.
Večeras ćemo, pored gorepomenutih, gledati i one iz prvog polufinala koji su obezbedili učešće u finalu: Biber, Zorju, Lift, Acu Lukasa, Konstraktu, Ivonu, Angelinu, Mariju Mikić i Anu Stanić.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)