Aleksa Stanković iz Kruševca koji je pronađen posle 43 dana potrage u stanu na Vračaru, otišao je od kuće jer je odlučio da započne samostalni život i ostvari planove koje je sebi zacrtao, potvrdila je njegova mama Olja za Kurir.
Da podsetimo, Stanković je nestao 28. decembra prošle godine, kada je napustio stan u Kruševcu i sa sobom poneo diplome i svedočanstva. Tokom 43 dana potrage viđan je po Beogradu, tu je lociran i njegov telefon, a mladić je sinoć pronađen u iznajmljenom stanu na Vračaru živ i zdrav.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Napokon je ova agonija završena na najbolji mogući način, sin mi je živ i zdrav. Presrećna sam! Gde god da je i kako god da živi, važno mi je da znam da je dobro i da mi se ponekad javi – kaže za Kurir Aleksina mama Olja.
Kako objašnjava, sa sinom se nije srela jer trenutno ima koronu, ali su ga videli brat i sestra.
– Aleksa se vratio u Beograd i tu će nastaviti svoj život, a ima planove da ode u Kanadu. On je objasnio da je napustio kuću jer želi da se osamostali, da ima svoje planove koje planira da ostvari i neće se vraćati u Kruševac. Moj sin želi da otpočne novi život i ja ga u tome podržavam i tu sam za njega – priča majka.
Olja navodi da je njen sin sve vreme u Beogradu radio.
– On je još u Kruševcu radio preko interneta, to je radio u Beogadu i imao je novca. Dobro se snašao, dobro je, ugojio se i ja mu želim svu sreću – rekla je majka.
BONUS VIDEO:







Ako majka nastavi da se i dalje dopisuje sa sinom preko žute štampe teško da će ga ponovo videti...
Ili ga boli uvo za porodicu ili od iste je trpeo ko zna sta, nijedno dete neće tek tako da ode od porodice, treba malo ispitati sve to da se ne desi isto sa bratom i sestrom.
Normalno je da se osamostali ali nije nornalno na takav način.