Australija se zvanično vratila u srednji vek: Prvo proterivanje iz Melburna, deportovana jedna osoba!

Za sada je nepoznata sudbina Voračove, ali se veruje da će i ona biti uskoro deportovana ili pak smeštena u isti skandalozni hotel u kom se već nalazi Nole

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Benjamin Cooper/PA Images/Profimedia

Još jedna osoba našla se u problemu, nakon što su vlasti Australije počele retroaktivno da “progone” i tenisere i službena lica koja su prethodno prošla granicu i ušla u Australiju.

Sve je počelo nakon što je Novak Đoković zaustavljen na granici, a nakon što je procurilo da su osim njega svi ostali sa medicinskim izuzećem prošli.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Prvo je češka teniserka Renata Voračova odvedena u isti hotel u kojem je Novak Đoković, a zatim je još jedno lice proterano.

Kako prenosi dobro obavešteni “The Age”, osoba je odmah i deportovana iz Australije, a u pitanju nije takmičar, već službeno lice.

Za sada je nepoznata sudbina Voračove, ali se veruje da će i ona biti uskoro deportovana ili pak smeštena u isti skandalozni hotel u kom se već nalazi Nole.

Podsetimo, Đoković se žalio na odluku pred sudom Viktorije da mu se ukine “viza”, a o tome će biti presuđeno u ponedeljak.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar