Posle slabog početka sezone, konsolidovala se Vojvodina. Fudbaleri iz Novog Sada na svom terenu su uspeli da savladaju lazarevačku Kolubaru. Konačan rezultat bio je 2:1.
Domaćin je do vođstva stigao u 14. minutu, a idealnom početku rivala doprineo je Đuranović autogolom posle kornera. Usledili su pokušaji Bastajića i Đenića, međutim golmani se nisu našli na ozbiljnijim iskušenjima do odlaska na odmor.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Po principu iz prvog poluvremena Novosađani su i u nastavku rano našli put do mreže gostiju, a prednost je udvostručio Veljko Simić u 54. minutu posle koji je spretno reagovao nakon akcije po desnom boku.
Počasni pogodak za Kolubaru bio je delo Andrića posle kornera u 91. minutu, ali tada je već bilo prekasno za preokret.
Posle ovog rezultata, Voša je peta, Kolubara deseta na tabeli Superlige.
Bonus video:







Komentari (0)