Izjava Beretinija obišla planetu: Samo je Nole mogao da me pobedi na Vimbldonu!

Italijan smatra da su porazi od Noleta prava lekcija

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: EPA-EFE/YOAN VALAT

Mateo Beretini je imao fenomenalnu sezonu na travi.

Vezao je 11 pobeda, osvojio turnir u Kvinsu, a onda mu se dogodio Novak Đoković i to u finalu Vimbldona

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Mislim da neću reći ništa blesavo ako kažem da je on bio jedini igrač koji je mogao da me pobedi na ovom turniru. Moram da naučim kako da se nosim sa stvarima, posebno na emotivnom nivou. Kada znate da ste u nečemu dobri i kada se suočavate sa nekim ko je tu stalno, koga ta prilika ne remeti, nije lako držati sebe pod kontrolom. Ipak, iskustvo će mi pomoći. Uveren sam da ću igrati i druga finala. Ne kažem da će to biti na narednom slemu, ali na dobrom sam putu. Za mene su ovo bile dve neverovatne nedelje, ali znam da to mogu da uradim, mogu do ove titule, samouveren je Italijan.

Italijan smatra da su porazi od Noleta prava lekcija.

– Da bih pobedio nekog kao što je Đoković, moram da napredujem. Kao što je i on rekao, gubio je od Rodžera i Rafe i zahvaljujući tome je napredovao. To ću i ja pokušati da uradim. Zahvaljujući njemu, pokušaću da budem bolji, zaključio je Mateo.

Užasne reči na Novakov račun: “Setio sam se sa kolikom strašću ga mrzim! Mrzim ga kao da je fašista”

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar