Nakon što je u sredu i zvanično dobio novi posao, selektor fudbalske reprezentacije Srbije je već u četvrtak saznao i potencijalno sjajne vesti pred start kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.
Naime, rivali srpske selekcije krajem marta su Republika Irska i Portugal, a kako stvari stoje, aktuelni šampion Evrope će u Beograd doputovati bez svojih zvezda koje nastupaju u Premijer ligi.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Informacije koje dolaze sa Ostrva kažu da Mančester Junajted neće dopustiti Brunu Fernandešu da putuje, jer bi po povratku u Englesku morao da prođe stroge karantinske mere i još neko vreme ne bi bio na raspolaganju Oleu Gunaru Solskjeru.
Solskjaer says call hasn’t been made but looking like Bruno won’t be allowed on international duty to the quarantine.
— Miguel Delaney (@MiguelDelaney) March 3, 2021
Bruno nije jedini koji nastupa u Premijeršipu i to je dodatni problem za nacionalni tim, jer primera radi, na prošlom okupljanju čak 10 fudbalera je došlo iz Engleske.







Komentari (0)