Svi pričaju da se tamo VIĐA sa Janjušem: Maja otkrila zašto je iznajmila stan, pa pomenula Takija (VIDEO)

Marinkovićeva je pokušala da se opravda

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Screenshot Youtube

Prethodne večeri u emisiji “Zadruga – Narod pita”, gostovale su bivše učesnice treće sezone Maja Marinković i Miona Jovanović.

U program se uključila gledateljka koja je pitanjima posebno isprovocirala Maju, iako je imala šta da pita i Mionu.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

“Hoćeš li konačno da priznaš da si sa Janjušem, ko god je u ‘Zadruzi’ prišao Janjušu od ženskog sveta, htela je da se bije. Sa kime si se preselila u novi stan? Hoćeš li ući u ‘Zadrugu 4’? Miona, kako se osećaš? Zanima me da li ćeš snimiti pesmu ili CD?”, pitala je jedna gledateljka.

Ljubav cveta posle pomirenja: Mina posvetila Mensuru nikad emotivnije reči, blistaju od sreće! (FOTO)

“Bila sam posesivna, ljubomorna. Sinoć kad sam gledala prilog bilo me sramota, volela bih da popravim ponašanje. Nemam šta da priznam, nismo zajedno. Stan sam iznajmila zato što sam želela da se osamim, imala sam nesuglasice sa Takijem. Meni je tata poklonio jedan stan, ali ima kontrolu nada mnom. On se naljutio sa pravom, proveravao me je. Ja sam umorna od svega, želim da imam svoj mir. Svaki roditelj želi najbolje svom detetu. Velike greške sam pravila, izgubio je poverenje u tom periodu, sada je sve u redu. On sada dolazi kod mene, želim da imam svoj mir, da me niko ne pita koga sam dovela i u koliko sati sam došla. Još uvek se nisam psihički odmorila, nikad ne reci nikad, za sada nisam razmišljala”, odgovorila je Maja.

Kako je Maja reagovala na pitanje pogledajte u donjem snimku.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar